Hakan Gıda

Kurumsal

Firmamız 1985 yılında 'merhum TALİP GÜNEY' ve oğulları Şenol Güney, Birol Güney, Hakan Güney tarafından ürün gamı patates, soğan, sarımsak ve narenciye olarak Ataşehir/İSTANBUL'da Hakan Ticaret olarak ticari faaliyetine başlamış olup takip eden yıllarda Hakan Gıda Maddeleri Tic. Ltd. Şti adı altında şirketleşmiştir. Değişen gelişen piyasa koşullarında prensiplerinden taviz vermeyen adaptasyon sürecini sağlıklı bir şekilde sağlayan firmamız pazarlama ve üretimi birbirinden ayırarak sektörel bazda hizmet sunumu ve sürdürülebilirliğini ileriye taşımıştır.


Bereketli topraklarımızın dört mevsimine sığan emeğimizin karşılığının, milletimizin sinesinde yer edineceği umudunu hiç kaybetmeden; Ülkemizin katma değer çizgisine, çalışanlarımızın kıymetli emeğine ve değerli müşterilerimizin çözüm ortaklığına katacağımız katkının mukaddes bir görev olduğunun bilincindeyiz. 


'İnsanımız için değer' parolasıyla çıktığımız bu yolda 'BEREKETLİ TOPRAKLARIMIZDAN LEZZETLİ SOFRALARINIZA UZANAN HİKAYEMİZİ TARIMA YAZDIK'